TÝM BIG WIN

Richard Klíma

Richard Klíma je multiinstrumentalista, hudební skladatel, studiový profesionál a ideální spoluhráč s nekonečně rozvinutou muzikalitou.

Z bezpočtu kapel a orchestrů, kterými prošel, lze jmenovat například Symfonický orchestr GJN, Filharmonii mladých Praha, Klíma duet, Živý Jukebox a Ajfr band.

Richard vyrůstal v hudební rodině a díky tomu se už v raném věku začal učit na několik hudebních nástrojů. Primární jsou pro něj housle. Zároveň skvěle hraje na bicí nástroje, baskytaru, kytaru, mandolínu, piáno a klávesy.

Jeho vytříbený a zároveň absolutní sluch ho předurčuje ke studiové práci. Rozumí zvuku, jeho záznamu a umí obsluhovat profesionální nahrávací software a plejádu virtuálních hudebních nástrojů. Zároveň na vyžádání poskytne komplexní zpětnou vazbu jako hudební režisér, aranžér a producent, čímž je zárukou nejlepšího výsledku kterékoliv profesionální nahrávky.

Dlouhodobě se věnuje mixu a masteringu.

Studio Big Win je Richardovo oblíbené pracoviště, které pomohl vybudovat a vybavit vhodnou technikou pro co možná nejlepší výstupy jakékoliv tvůrčí práce.

Václav Tobrman

Václav Tobrman je multiinstrumentalista a zpěvák, který v roce 2014 získal druhé místo v prestižní soutěži Pianista roku.

Václav je také vyhledávaným učitelem hudby. Soukromě vyučuje hru na piáno, klávesy, kytaru, ukulele a v neposlední řadě učí zpěv. Působil jako uznávaný pedagog například na Mezinárodní konzervatoři Praha, Taneční konzervatoři Praha, VOŠ Herecké Praha a ZUŠ Harmony.

V poslední době se věnuje tvorbě reklamních znělek, firemních motivačních písní, scénické hudby k divadelním představením, filmové hudbě a vytváření nejrůznějších narozeninových a svatebních písní podle přání zadavatele.

Václav odehrál a odzpíval bezpočet svateb, oslav a firemních večírků. Během let strávených u piána se počet skladeb a písní všech žánrů v jeho repertoáru rozšířil na cca 5000!

Svým klientům může nabídnout i supervizi v oblasti audiovizuální tvorby a díky bohaté síti kontaktů zprostředkovat spolupráci s profesionály ve všech uměleckých oborech.

V posledních letech je Václav součástí týmu porotců a organizátorů oblíbené pěvecké soutěže HLAS ČESKA, MORAVY A SLEZSKA.

Studio Big Win je Václavovo současné výhradní pracoviště, které využívá nejen jako nahrávací studio, ale také jako učebnu, zkušebnu, „podcastovnu“ a filmový ateliér.